KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8066093
nr 806 6093
Kolteckning
Tidigt 1800-tal, musikstund, motivets mått: 39x30, samtida ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:25:02
4/2 20:18:24